Golf

Hotel Hubertus spolupracuje se šesti golfovými kluby v regionu. Naším prostřednictvím si můžete rezervovat nejen startovací časy, výuku a trénink, ale i využít slev a platbu provést přímo v hotelu.

Potřebujete-li vědět o této nabídce více, využijte kontaktního formuláře vlevo či volejte přímo na tel. č. 354 691 497.

Vyberte si z naší aktuální nabídky nejen golfových pobytových balíčků.


Kde všude v okolí můžete hrát golf?

Golf Club Kynžvart

18-ti jamkové hřiště s PAR 72, které se nachází na okraji Slavkovského lesa, situován v malebném zámeckém parku zámku Kynžvart.

 

Royal Golf Club Mariánské Lázně

18-ti jamkové hřiště leží na úpatí Slavkovského lesa, 787 m nad hladinou moře, převážně v rovinaté části. Toto nejstarší golfové hřiště na území České republiky vzniklo z podnětu anglického krále Eduarda VII.

 

Golf Club Františkovy Lázně

18-ti jamkové hřiště je od roku 2003 v chráněné krajinné oblasti přírodního parku Halštrov.Zvlněná, velmi členitá a současně přenádherná krajina golfového hřiště bezpečně uspokojí i nejnáročnější požadavky.

 

Golf Resort Karlovy Vary

18-ti jamkové hřiště se nachází u Gejzírparku v jižní části Karlových Varů.

 

Astoria Golf Club Cihelny

18-ti jamkové hřiště v Cihelnách se nachází v překrásné přírodě západních Čecha bylo svými tvůrci zasazeno do malebného údolí říčky Teplá v Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa.

 

Golf Club Sokolov

18-ti jamkové hřiště v Sokolově bylo slavnostně otevřeno 28.září 2006, je označováno jako mistrovské, z jednotvárné měsíční krajiny se vybudovalo hřiště, které se svými parametry, designem a kvalitou chce zařadit mezi klenoty v České republice.

Golf Club Kynžvart Golf Club Kynžvart Golf Club Kynžvart
Golf Club Kynžvart
Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Vyhledat v textu