Golf

Hotel Hubertus spolupracuje se šesti golfovými kluby v regionu. Naším prostřednictvím si můžete rezervovat nejen startovací časy, výuku a trénink, ale i využít slev a platbu provést přímo v hotelu.

Potřebujete-li vědět o této nabídce více, využijte kontaktního formuláře vlevo či volejte přímo na tel. č. 354 691 497.

Vyberte si z naší aktuální nabídky nejen golfových pobytových balíčků.


Kde všude v okolí můžete hrát golf?

Golf Club Kynžvart

18-ti jamkové hřiště s PAR 72, které se nachází na okraji Slavkovského lesa, situován v malebném zámeckém parku zámku Kynžvart.

 

Royal Golf Club Mariánské Lázně

18-ti jamkové hřiště leží na úpatí Slavkovského lesa, 787 m nad hladinou moře, převážně v rovinaté části. Toto nejstarší golfové hřiště na území České republiky vzniklo z podnětu anglického krále Eduarda VII.

 

Golf Club Františkovy Lázně

18-ti jamkové hřiště je od roku 2003 v chráněné krajinné oblasti přírodního parku Halštrov.Zvlněná, velmi členitá a současně přenádherná krajina golfového hřiště bezpečně uspokojí i nejnáročnější požadavky.

 

Golf Resort Karlovy Vary

18-ti jamkové hřiště se nachází u Gejzírparku v jižní části Karlových Varů.

 

Astoria Golf Club Cihelny

18-ti jamkové hřiště v Cihelnách se nachází v překrásné přírodě západních Čecha bylo svými tvůrci zasazeno do malebného údolí říčky Teplá v Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa.

 

Golf Club Sokolov

18-ti jamkové hřiště v Sokolově bylo slavnostně otevřeno 28.září 2006, je označováno jako mistrovské, z jednotvárné měsíční krajiny se vybudovalo hřiště, které se svými parametry, designem a kvalitou chce zařadit mezi klenoty v České republice.

Golf Club Kynžvart Golf Club Kynžvart Golf Club Kynžvart
Golf Club Kynžvart
Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.